Mieszkania Żagiel Dom na osiedlach Orkana Residence, Niwa Park oraz ActiveCity II, poza komfortem i nowoczesnością, są również Smart. Co to oznacza?

W standardzie, bez dodatkowych kosztów, mieszkańcy mogą zastosować inteligentne rozwiązania technologiczne, które ułatwiają codzienne funkcjonowanie, a jednocześnie są oszczędne i bezpieczne dla domowników.

W ramach współpracy z firmą Domatiq, producentem usługi Smart Home, przygotowaliśmy specjalną propozycję wyposażenia mieszkań Żagiel Dom w system, który zamieni je w inteligentne obiekty, a dzięki dostępowi do aplikacji, będziesz mógł kontrolować swoje mieszkanie z każdego miejsca na świecie.

 
 
 
 
 

Czym jest system Smart Home Domatiq?


Jest to wygodne i bezpieczne rozwiązanie systemowe, które stanowi integralną część instalacji elektrycznej mieszkania. Dzięki temu użytkownicy mają gwarancję długotrwałego i bezproblemowego funkcjonowania usługi Smart Home.

Zastosowana technologia umożliwia zdalne zarządzanie i sterowanie funkcjami mieszkania według własnych potrzeb oraz zaplanowanych scenariuszy, m.in. automatyczne włączanie i wyłączanie ogrzewania oraz oświetlenia.

Mieszkania wyposażone w system Smart Home mają zestaw czujników, które wykrywają w obiekcie ruch, pożar czy zalanie wodą. System pozwala także na tworzenie symulacji obecności mieszkańców, co wpływa na poprawę bezpieczeństwa np. podczas urlopu.

 
 
 
 

KOMFORT


Systemy SMART HOME Domatiq znacząco poprawiają komfort życia w obiektach mieszkalnych, dzięki możliwości zdalnego zarządzania oraz inteligentnym automatyzacjom, które pozwalają na sterowanie funkcjami mieszkania, bez angażowania jego mieszkańców. Twoje mieszkanie może automatycznie włączać ogrzewanie, kiedy wracasz do domu i wyłączać je za Ciebie, kiedy je opuścisz. Funkcja tworzenia scen oświetlenia dostosuje jego parametry do Twoich indywidualnych upodobań.

 
 
 
 
 

OSZCZĘDNOŚCI


Mieszkania z systemem Domatiq są tańsze w utrzymaniu, dzięki funkcji zarządzania ogrzewaniem i oświetleniem według indywidualnych scenariuszy, które można zaprogramować w każdej chwili, z dowolnego miejsca na świecie.

Dodatkowo, system pomoże pogasić światła i wyłączyć ogrzewanie podczas nieobecności domowników.

 
 
 
 
 

BEZPIECZEŃSTWO


Mieszkania wyposażone w system Domatiq posiadają zestaw czujników, umożliwiający wykrywanie ruchu, pożaru oraz zalania wodą w obiekcie. System powiadomi mieszkańców w przypadku wykrycia niepożądanego ruchu lub innych zdarzeń takich jak przypalające się potrawy, czy powódź w łazience. Ponadto, Domatiq pozwala na tworzenie symulacji obecności mieszkańców, dzięki czemu Twoje mieszkanie będzie bezpieczne podczas dłuższej nieobecności np. w czasie wakacji.

 
 
 
 
 

NASZ DORADCA JEST ZAWSZE DO TWOJEJ DYSPOZYCJI POD NR. TEL. 81 444 5 444

ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ W DOGODNYM DLA CIEBIE TERMINIE.

Żagiel Dom sp. z o. o.
20-719 Lublin, ul. Gęsia 31/1
81 444 5 444
info@zagieldom.pl

Dział sprzedaży
Gabriela: 607 580 138
Łukasz: 667 663 755
sprzedaz@zagieldom.pl

Dział marketingu
Anna: 81 446 82 96
a.czarnota@zagiel.pl

Doradca finansowy
Justyna: 667 965 214 
j.osiecka@zagieldom.pl

Dział techniczny
81 446 82 60

dzialtechniczny@zagieldom.pl

Księgowość
81 444 5 448
ksiegowosc@zagieldom.pl

 

 

Godziny pracy biura sprzedaży w Lublinie:
poniedziałek – piątek: 8:00-17:00
sobota: nieczynne

  MASZ PYTANIA?

  zostaw telefon, oddzwonimy!

  pozostawiony numer wykorzystany zostanie jedynie do kontaktu w celu udzielenia informacji na temat sprzedaży naszych mieszkań

   Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:

   1. administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Żagiel Dom sp. z o.o., ul. 1 Gęsia 31/1, 20-719 Lublin
   2. kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – odo@zagiel.pl
   3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu nawiązania kontaktu na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. jako usprawiedliwionego interesu administratora
   4. odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty będące zaangażowane w kontakt
   5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 1 roku
   6. posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania
   7. ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych
   8. podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością nawiązania kontaktu